Delivering solutions, driving success

Naše poslání
Optimalizovat koncepci dílů a vyvíjet transformační procesy s multimateriály a multitechnologiemi, abychom vyráběli průmyslové komponenty co nejblíže požadavkům našich zákazníků, a to s vysokou úrovní výkonu a kvality.

Kdo jsme?

Vyrábíme průmyslové komponenty s vysokou úrovní výkonu a kvality: strhující a ambiciózní plán nás vedl k zapojení jedinečné skupiny dalších odborníků.

Naše hodnoty

Naše hodnoty
Respekt

Není těžké propadnout kouzlu kusů vyrobených tak, že jsou od sebe k nerozeznání, a otevřít se individuálnímu přístupu. Otázka principu a pohody: Ve společnosti Devillé má každý své místo a možnost růstu v atmosféře, která je motivující i srdečná.

Závazek

Pokud jde o vývoj, vliv na životní prostředí a pokrok lidí nebo organizace, pouze čistá teorie nestačí. Nic nenahradí akci. Beze spěchu, ale přesvědčivě.

Odvaha

Jak jsme rozšířili svoji působnost a integrovali nové odborné znalosti? Projevem určité nebojácnosti, odvahy čelit výzvám a chuti učit se.

Rozvoj industrializace

Rozvoj industrializace
V průběhu století plného příležitostí v odvětví jsme nabyli přesvědčení, že je řetěz tak silný jako jeho nejslabší článek.
Naše know-how, vaše aktiva
Vývojové týmy
Zjistit více
développement industrialisation

Technologie

Technologie
V průběhu století plného příležitostí v odvětví jsme nabyli přesvědčení, že je řetěz tak silný jako jeho nejslabší článek.
kovostřih
Vstřikování termoplastů / zastřikování komponentů
Povrchové úpravy
Tepelné zpracování
Robotické svařování
Automatizovaná montáž
Zjistit více
Devillé technologie

Naše trhy

Naše představa dokonalosti
Svědectví

V naší společnosti si nejvíce vážím toho, jak rychle a efektivně jsme schopni věci měnit bez nutnosti zdlouhavého schvalovacího procesu, jen s obrovskou podporou vedení společnosti.

Vojtěch Ředitel kvality - Jihlava
Portrait Devillé
Svědectví

Mým každodenním hnacím motorem je dobrá atmosféra v týmu

Amélie Operátor - Baugé
conductrice de ligne
Svědectví

Po dvou letech strávených ve Švýcarsku jako technik vstřikování plastů jsem se vrátil do společnosti Deville, abych zde mohl rozvíjet své manažerské dovednosti

Jérémy Vedoucí haly - Chasseneuil
DASC
Svědectví

Pro firmu Devillé jsou zaměstnanci na prvním místě

Yuliia Operátor a školitel - Poznań
DIF
Svědectví

Devillé Group je můj první zaměstnavatel. Denně vidím dokonalou kontrolu řetězce hodnot : od definice produktu až po dodání zákazníkovi, a to včetně industrializace. Naše dovednosti a schopnost odlišit se z nás dělá mistry v oboru, díky čemuž jsme schopni adaptace na různých trzích. Máme štěstí, že děláme to, co děláme !

Jérôme Manažer pro výzkum produktů - Baugé
DASC
Svědectví

Devillé mi svojí příležitostí pomohlo získat sebevědomí, zde si uvědomíte své hodnoty, kterých si firma váží.

Petra Kontrolorka kvality - Jihlava
DTPC
Svědectví

V Devillé pracuji v multikulturním týmu. Každodenní úspěchy a zdolávání výzev mě naplňuje. Neustálý vývoj skupiny a nové produkty zaručují výjimečné vyhlídky.

Łukasz Projektový a obchodní manažer - Poznań
DIF
Svědectví

Ve firmě Deville pracuji ráda, protože je to dynamická společnost, která naslouchá svým zaměstnancům

Sandrine Operátorka výroby - Beaucouzé
DASC
Svědectví

Skutečným přinosem ve firmě Devillé je podle mě rozmanitost profesí. Tato všestranost mi umožnila vyvíjet se a růst v různých odvětvích běhém mé profesionální kariéry !

Fabrice Vedoucí týmu - Baugé
Témoignages